ابوالحسن خسروشاهی مدیر آموزش و پرورش نرماشیر در این جلسه با اشاره به اینکه حوزه پرورشی یکی از دو رکن اصلی تعلیم وتربیت است گفت: می توانیم با تلاش و همت مضاعف بهترین شرایط را برای تربیت فرزندانمان مهیا نماییم.

وی ضمن تقدیر از زحمات صادقانه معاونت سابق آموزش و پرورش نرماشیر افزود : در طول دوران تصدی معاون پرورشی سابق  کارهای بسیار خوبی  در حوزه پرورشی شهرستان انجام شد  که امروزه با کسب رتبه های برتر مسابقات قرآن و معارف اسلامی توسط دانش آموزان و همکاران فرهنگی  شاهد این ادعا است.

در ادامه عباس کدوری معاون پرورشی شهرستان نرماشیر در این مراسم ضمن تقدیر از مدیر آموزش و پرورش شهرستان نرماشیر و سایر همکاران در برپایی این مراسم گفت: بهترین دوران خدمت را دراین شهرستان سپری کردم و دغدغه اصلی  من در دوران تصدی معاون پرورشی تربیت نسل آینده کشوربرپایه سند تحول بنیادین بود ودر این زمینه تمام هم وغم خود را معطوف این کار کردم.

در پایان لوح تقدیر و هدایایی به رسم یادبود از طرف مدیر آموزش و پرورش نرماشیر به پاس خدمات ارزنده به آقای کدوری اهدا شد.

یاد آور می شود که عباس کدوری معاون پرورشی و تربیت بدنی اسبق شهرستان نرماشیر هم اکنون به عنوان مدیر آموزش و پرورش شهرستان بم مشغول به خدمت می باشد.

همچنین چندی پیش طی حکمی از سوی مدیر آموزش و پرورش شهرستان نرماشیر حسن مشکی به عنوان معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش نرماشیر منصوب شد.

منبع: روابط عمومی اداره آموزش و پرورش نرماشیر